Česká jezírková chemie proti řasám a kalné vodě

Chemie do jezírek s vodními živočichy

Pokud máte zahradní jezírko, ve kterém chováte rybičky, želvy nebo další vodní živočichy, použijte Údržba BIO jezírek. Již 24 let pomáháme udržovat jezírka krásně čistá a krásná na pohled. Zkuste kvalitní české výrobky pro úpravu vody v jezírku s vodními živočichy.

Řasy v jezírku a kalná voda jsou znakem znečištěného jezírka, kde se nekontrolovatelně šíří mikroorganismy, které znečišťují vodu v zahradním jezírku. Pokud to tak necháme, stane se z něj brzy nevzhledný brčál.
KOUPIT CHEMII DO JEZÍRKA

Konec řasám v jezírku

Přitom stačí použít produkt s příznačným českým názvem Údržba BIO jezírek.

Jedná se o účinnou, vyváženou směs enzymů a bakterií pro čištění a údržbu jezírek s přítomností vodních rostlin a živočichů.

Jak funguje jezírková chemie?

Organické nečistoty, kaly a odumřelé řasy slouží jako potrava pro obsažené bakterie. Rozkládá nečistoty a snižuje obsah živin pro růst řas, a tím projasňuje vodu a nastavuje biologickou rovnováhu. Je šetrná k životnímu prostředí a živým organismům.

Balení a dávkování chemie do zahradních jezírek

Balení jezírkové chemie Údržba Bio Jezírek prodáváme jako 100g balení, 250g a 1kg, které vystačí na 200 m3 po dobu jednoho měsíce.

Jak vyčistit jezírko za pomocí jezírkové chemie?

Odpovídající dávku smíchejte s vodou a aplikujte nejlépe na hladinu jezírka. Následně, nejlépe hned druhý den. odsajte usazené nečistoty a řasy ze dna.

Kde koupit jezírkovou chemii?

Údržba Bio Jezírek nakoupíte v našem e-shopu nebo u všech dobrých prodejců jezírkové chemie.

Již 24 let na trhu

Už od roku 1992 pomáháme udržovat jezírka krásně čistá a krásná na pohled. Zkuste kvalitní české výrobky pro úpravu vody v jezírku, poznáte rozdíl. V údržbě čisté vody v jezírku se vyznáme.

KOUPIT